+90 554-2314919

Sosyal Medyada Biz}

Misyon & Metod

Amacımız; kalitede başarıyı hedefleyen, öğrenci-veli odaklı yaklaşımı, bilimsel tekniklere uygun antrenmanları ve nitelikli çalışmaları ile başarı kriterlerini ön planda tutmaktadır. Öğrenci profili; kendisine güvenen, kişilikli, paylaşmayı bilen, disiplinli kişilerden oluşan tek spor akademileri hazırlık kursuyuz.

Kurslarımıza katılan öğrencilerimiz yüksek başarı oranıyla hedefledikleri bölümlere yerleşmektedir. BESYO hedefinize ulaşmanız için, sportif ve psikolojik açıdan yanınızda yer alarak, potansiyelinizin maksimumuna ulaşmanızı sağlıyoruz.

Neden Akdeniz Akademi Spor Besyo Kursu?

Akdeniz Akademi Spor olarak sizleri  yoğunlaştırılmış bir eğitime tabi tutuyoruz. Bu eğitimlerde öğrencilerin bireysel özellikleri göz önünde bulundurularak temel motorik özelliklerinin (Kuvvet, Dayanıklılık, Sürat, Esneklik ve Koordinasyon) geliştirilmesini sağlamak temel hedefimizdir.

Deneyimli antrenörlerimizle teknik-taktik, teorik-pratik, çalışmalarla uygun ortamlardaki bilimsel metotlar ve doğru stratejilerle sınav öncesi ve sınav esnasında psikolojik hazırlıklar yaparak öğrenci motivasyonunu en üst düzeyde tutmaktır. Bu bağlamda BESYO bölümlerine (Beden Eğitimi Öğretmenliği, Antrenörlük Eğitimi, Spor Yöneticiliği ve Rekreasyon) adayları yetiştirmek amacımızdır.