+90 554-2314919

Sosyal Medyada Biz}

Hakkımızda

Hedefimiz!

“Akdeniz Akademi ve Spor” olarak hedefimiz spora ve sporcuya hizmettir.

Ülkemizin spordaki eksikliklerini yetiştirdiğimiz kalifiye elemanlarla tamamlayarak sağlıklı, karakterli, vatanını milletini seven genç sporcular ve spor adamları yetiştirmektir.

Yetiştirdiğimiz bu gençler yarınların spor bakanları, gençlik spor müdürleri, kulüp başkanları, spor yöneticileri, idarecileri, uzman antrenör ve teknik direktörleri olmaya aday kişiler olacaktır.

Misyonumuz!

“Akdeniz Akademi ve Spor” olarak misyonumuz; yetiştirdiğimiz sporcularla Türkiye’nin spor ve toplum hayatının Beden Eğitimi öğretmenlerini, Antrenörlerini, Öğretim Görevlilerini, Spor Yöneticilerini, Spor Uzmanlarını, Spor Bilim adamlarını yetiştirmektir.

Vizyonumuz!

Bizim için her öğrenci, başarılı olmaya aday kimsedir. Her öğrencimizle tek tek ilgileniyor, eksikliklerini belirtiyor nasıl başarılı olabilecekleri konusunda onları yönlendiriyoruz.

Hoşgörülü, kendisine güvenen, kişilikli, paylaşmasını bilen katılımcı, ulusal değerlerini koruyan, düzenli, disiplinli, nefreti değil, sevgiyi bilen, başkalarının haklarına saygılı, kendi hakların savunabilen, sorumluluk bilinci olan öğrenci profili temel hedefimiz olup öğrencilerimizi performanslarının en üst seviyesine çıkartarak, en mükemmel bilgi seviyesine ulaştırıyoruz.